Kuchyňské pracovní desky - vzorník

Hledáte pracovní desku do kuchyně a nevíte, jakou si vybrat? Právě pro vás jsme připravili malou ukázku dekorů z různých materiálů. Podívejte se na

vzorníky pracovních desek

a posuďte sami, která by se hodila do vaší kuchyně nejvíce. Nezapomeňte však, že každý materiál vyžaduje jiné zacházení a někdy i speciální údržbu. Přírodní materiály jako žula nebo mramor je třeba pravidelně impregnovat, dřevo zase natírat olejem. Mají ale nesporně své kouzlo. Laminátová pracovní deska sice nemá punc jedinečnosti, ale je podstatně levnější a desky z lamina jsou prakticky bezúdržbové.
Kuchyňské pracovní desky - vzorník

Vzorník napoví, kvalita desky přesvědčí

Pokud ještě váháte, jaký materiál

pracovní desky

zvolit, věřte, že v tom nejste sami. Všechny materiály mají něco do sebe a přitom žádný z nich není dokonalý. Tak schválně, co myslíte, na jaké pracovní desce můžete bez obav krájet potraviny? Na žádné. Keramický nůž totiž dokáže poškrábat i jinak velmi odolnou keramickou desku.

A tak je to se vším. Pokud se ale k desce budete chovat šetrně a budete na kuchyňské lince používat pracovní podložky, riziko poškození minimalizujete i u choulostivého materiálu, jakým je třeba Onyx. Chcete se o materiálech dozvědět více? Mrkněte na našeho průvodce.
Kuchyňské pracovní desky - vzorník

Vzorníky pracovních desek stále rozšiřujeme

Nenašli jste svůj oblíbený materiál nebo dekor? Možná vás potěší, že naše práce zde nekončí. Chystáme pro vás

velký vzorník oblíbených mramorových desek

, ale také těch žulových a pracovních desek ze skla.

Uložte si nás do paměti a možná až přijdete příště, potěšíme vás sadou nových dekorů. Prozatím se můžete něco dozvědět o materiálech pracovních desek, jejich výhodách, ale třeba i nevýhodách, s nimiž je dobré při výběru počítat.
NAVŠTIVTE TAKÉ
StejkyBejky.cz